Nyolc éve nagyrészt állandó gárdával dolgozunk, de a folyamatos fejlődés miatt mégis érdemes jelentkezni hozzánk.

Munkakörök:
Területi képviselő:
Vidéki, adott megyében nagy gyakorlattal rendelkező számlaképes futár cégek jelentkezését várjuk.
Feltétel: több éves tapasztalat, referencia, legalább garázs méretű raktár, legalább 3-4 raklapos zárt tehergépkocsi.

Gépkocsivezető, futár:
Legalább B, C kategóriás jogosítvánnyal, GKI engedéllyel, és vezetői gyakorlattal rendelkező, komoly gondolkodású kollégákat veszünk föl. Budapesti jelentkező esetén jó helyismeret szükséges.

Távolabbi megyeszékhelyekről is várjuk éjszakai szállításban gyakorlatot szerzett sofőrök jelentkezését, gerincjáratok szállításához.

Költöztető üzletágunknál előnyt jelent, ha sok éves költöztetői gyakorlattal rendelkezik a jelentkező. (Önéletrajzába írja bele, hogy költöztetési üzletágunkhoz jelentkezik.)

Gépkocsivezető, vagy területi képviselő önéletrajzot, motivációs levelet és referenciát küldje el az iroda@24hfutar.hu e-mail címre.